طراحی سایت | طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت

 

فرض کنید همین الان قصد خرید لپتاپ دارید، به بازار مراجعه می کنید یا در اینترنت جستجو می کنید خرید لپتاپ؟

قطعا 99 درصد افراد عبارت خرید لپتاپ را در اینترنت جستجو می کنند و حتما اولین سایتی هم که دیده می شود دیجی کالا است و شما خیلی راحت با جستجو درون دیجی کالا جنس مورد نظر خود را پیدا کرده و خریداری می کنید دقیقا شبیه این که درون یک فروشگاه بزرگ قرار دارید و بدون این که خودتان را اذیت کنید و به بازار بروید جنس مورد نظر خود را خریداری کرده اید.

چه بخواهید یا نخواهید امروزه تمامی کسب و کار ها از حالت سنتی به حالت جدید و آنلاین رو آورده اند و به جای این که هزینه های خود را صرف اجاره مغازه یا دفتر و یا خرید میز و صندلی کنید باید به سمت طراحی سایت در حوزه ی کسب وکاری خود رو بیاورید و امروزه طراحی سایت نیازی است که به شدت در حوزه ی کسب و کار آنلاین احساس می شود.

روزانه میلیون ها نفر چه بسا میلیاردها نفر از اینترنت و سایت های مختلفی استفاده و نیازهای خود را برطرف می کنند و در واقع اینترنت دریچه ای برای ورود افراد زیادی به وبسایت ها است حال سوالی که پیش می آید این است که سهم شما از این بازار اینترنت چقدر است؟ آیا اصلا سهمی دارید؟ برای داشتن سهم از این حجم زیاد کاربر اینترنتی باید طراحی سایت خود را شروع کنید و در واقع طراحی سایت قدم صفر هر کسب و کار اینترنتی است تا بتوانید یک قدم از رقبای حوزه ی کاری خود جلوتر باشید و فروش خود را بیشتر کنید. همیشه همراه شما هستیم تا بهترین خدمات، پشتیبانی و مشاوره را به شما ارائه کنیم تا دچار سردرگمی نشوید، هدف استایل نت جلب رضایت شماست.

اما سوالی که شاید از خوتان بپرسید و اولین سردرگمی شما در این بستر بزرگ باشد این است که:

 

چه سایتی مناسب حوزه ی کاری شما است؟

با توجه الگوریتم های گوگل که تمامی اهداف شان راحتی کاربر هنگام ورود و تعامل آن ها با سایت است و با توجه به روند رو به رشدی که سایت ها در این سال ها در پیش گرفته اند در نتیجه شما هم ناگزیر به ایجاد سایتی با طراحی زیبا، کاربر پسند و متناسب با اصول سئو سایت برای موتورهای جستجو هستید. استایل نت با بررسی دقیق حوزه ی کاری شما و تحلیل دقیق سایت های رقبای بهترین و با کیفیت ترین سایت را به شما ارائه می دهد که کاربر به محض ورود به سایت، جذب زیبایی و تعامل راحت آن شود و به عنوان مشتری ثابت و پایدار بماند. در واقع بدون داشتن سایتی جذاب و کاربر پسند به طوری که نتواند اعتماد کاربر را جلب کند نمی توانید انتظار جذب مشتری ثابت و آغاز فروش را داشته باشید و این یعنی شکست کامل در حوزه ی کسب وکار آنلاین که بسیاری از کسب وکارها دچار آن شده اند و نتیجه ی آن چیزی جز اتلاف وقت، هزینه و انرژی نبوده است.

اما چرا بسیاری از کسب وکارها شکست می خورد در واقع شاید این دومین سردرگمی شما در حوزه ی طراحی سایت و کسب و کار آنلاین باشد.  

 

چرا بسیاری از کسب و کارها شکست می خورند؟

مهمترین دلیل این امر، خود صاحبان کسب و کارها هستند که بدون هیچ گونه مشاوره از شرکت های معتبر، طراحی سایت خود را به افرادی می سپارند که آن ها بدون هیچ گونه دانش فنی از سئو و بهینه سازی سایت، تجربه کاربری سایت، طراحی رابط کاربری و اصول کدنویسی بهینه، صرفا سایتی را طراحی می کنند که نه کاربر پسند است و نه موتورهای جستجو علاقه ای به مراجعه مجدد به آن را دارند. در واقع با مشاوره و آموزش هایی که استایل نت در حوزه ی طراحی سایت به شما می دهد می توانید مسیر تان را در حوزه ی آنلاین کردن کسب وکار خود پیدا کنید و با آگاهی کامل در این زمینه قدم بگذارید تا هیچ وقت اشتباه و شکستی که بسیاری از سایت ها به آن منجر شده اند را تجربه نکنید. نکته ی قابل توجهی که باید در اینجا متذکر شویم این است که از شکست دیگران درس بگیرید و هیچ وقت تجربه را تجربه نکنید، اجازه دهید ما تجربیاتمان را به شما منتقل کنیم تا هیچ وقت نیاز به صرف هزینه، وقت و انرژی مجدد نباشد.

اما سوال دیگری که احتمالا ذهن شما را درگیر کرده و دچار سردرگمی شده اید این است که:  

 

وردپرس بهتر است یا طراحی سایت اختصاصی؟

لازم به ذکر است که تعریفی از وردپرس داشته باشیم تا کسانی که در این حوزه تخصص ندارند آشنایی لازم را پیدا کنند.

وردپرس wordpress یک سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز رایگان و متن بازی است که در ابتدا تنها یک سیستم رایگان وبلاگ نویسی بود که امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می‌داد و سپس به صورت یک CMS یا نرم‌افزار متن باز برای مدیریت محتوای سایت‌ها معرفی شد.

این سیستم ساخت سایت، طراحی سایت را برای خیلی از افراد راحت کرد به گونه ای که بسیاری از مدیران کسب و کارها با آموزش های کوتاه مدت می توانستند سایتی معمولی بدون یک خط کدنویسی برای خود طراحی کنند، رابط کاربری در سیستم وردپرس به گونه ای طراحی و ساخته شده است که یک مدیر سایت یا همان وب مستر، اگر یکبار محیط مدیریت وردپرس را ببیند، میتواند بدون کمترین آموزش اولین مطلب یا خبر سایت خود را منتشر کند. امروزه وردپرس با جامعه آماری 58.4 درصد از کل وبسایت های دنیا به عنوان سایت سازی محبوب در بین وبمستران جای خود را به خوبی باز کرده به صورتی که با مدت زمانی کم می توان سایتی با امکانات خوب را پیاده سازی کرد. در واقع با وردپرس سایت های زیادی مانند آموزشی، وبلاگی و حتی خبری را می توان پیاده سازی کرد اما بعضی از سایت ها هستند که بهتر است به صورت اختصاصی طراحی شوند به عنوان مثال سایتی مانند رزرو بلیط، گردشگری، تبلیغاتی، صنعتی، شرکتی از جمله سایت هایی هستند که بهتر است CMS اختصاصی داشته باشد.

استایل نت در کنار خدمات طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت اختصاصی را به مدیران کسب وکارهای مانند شرکتی، صنعتی، تبلیغاتی و... پیشنهاد می کند تا از مزیت هایی که در طراحی سایت اختصاصی وجود دارد بهره ببرند.

این که کدام روش طراحی سایت را انتخاب کنید وظیفه ای است به عهده ی استایل نت تا با بررسی دقیق کسب و کار شما و چگونگی رفع نیاز کاربران سایت، بهترین مدل را انتخاب کرده و سایتی جذاب، کاربرپسند که متناسب با اصول سئو و بهینه سازی باشد را طراحی کند.  

 

یک سایت خوب چه امکاناتی باید داشته باشد و چرا باید استایل نت را برای انجام خدمات طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

قطعا تا این جا از اهمیت طراحی سایت برای شروع یک کسب و کار آنلاین مطلع شده اید اما سوالی که ذهن شما را درگیر کرده این است که یک سایت خوب چه امکاناتی باید داشته باشد و چگونه خود به خود جذب بعضی از وبسایت ها می شویم و نمی خواهیم آن را ترک کنیم.

موضوع خیلی مهمی که قبل از طراحی سایت باید به آن توجه شود و خیلی ها از آن غافل می شوند بحث انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت است، از آن جایی که این موضوع به شدت مهم است توصیه می شود مقاله چگونه یک دامنه مناسب انتخاب کنیم را مطالعه بفرمایید تا با ریزه کاری های آن آشنا شوید و یا چنانچه نیاز به مشاوره در این زمینه دارید می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما اقدام فرمایید.

همیشه سرعت سایت جز مهمترین فاکتورها برای کاربران یک سایت به شمار می آید به گونه ای که حتی گوگل در الگوریتم های خود صراحتا این موضوع را گفته که باید سایت شما سرعت بالایی داشته باشد تا کاربران آن را ترک نکنند در واقع این موضوع روی سئو سایت شما تاثیر چشمگیری دارد که نباید از اهمیت آن غافل شد.  

تولید محتوا و بهینه سازی سایت، موتور حرکت وبسایت در نتایج جستجوی گوگل است تا کاربر بتواند سایت شما را پیدا کند اما باید این موضوع را بدانید که گوگل و سایر موتورهای جستجو زمانی به سایت شما مراجعه می کنند و مطالب آن را می خوانند که سورس صفحات سایت بهینه و اصولی نوشته شده باشد و ترکیبی از کدهای به هم ریخته نباشد و این موضوع مستلزم داشتن تخصص کافی در زمینه ی سئو داخلی و بهینه سازی سورس صفحات سایت است این عاملی است که در طراحی سایت های اختصاصی به خوبی و کارآمدتر از وردپرس رعایت می شود و این دلیلی بر مزیت استفاده از طراحی اختصاصی است. استایل نت با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی سایت و رعایت اصول کدنویسی و سئو داخلی سایتی با هدف جذب ترافیک بالا طراحی می کند تا علاوه بر رضایت کاربران، موتورهای جستجو هم رضایت کافی را از سایت شما داشته باشند.

یکی دیگر از اصولی که باید در طراحی سایت به آن توجه کرد برقرای امنیت وبسایت است موضوعی که شاید خیلی مواقع و خیلی از افراد مبتدی به آن توجه نکنند و شاید دانش آن را نداشته باشند که بتوانند امنیت سایتی را که طراحی می کنند برقرار کنند تا هک نشود همین موضوع در صورت سهل انگاری و بی توجهی می تواند کسب و کار شما را نابود کند و اهمیتی که گوگل به این موضوع می دهد چنان مهم است که حتی در پنل گوگل وبمستر تولز قسمتی وجود دارد تا مدیر سایت را از عیوب و هک شدن سایت خبردار کند که در صورت بی توجهی به هشدارها، گوگل می تواند تمام صفحات سایت را از نتایج جستجو حذف کند و یا سایت را به عنوان اسپمر بشناسد و شما را به عواقب جبران ناپذیری گرفتار کند. پس به جرات می توان گفت که امنیت سایت موضوع خیلی مهمی است که نباید هر شخص مبتدی مسئولیت آن را به عهده بگیرد.

استایل نت با طراحی سایت های اختصاصی به این موضوع شدیدا توجه ویژه ای دارد تا بتواند خدمات خود را از دیگر شرکت ها و افراد متمایز کند و همین موارد و مزیت هایی که برای طراحی سایت اختصاصی عنوان شد، سکوی پرتابی است که طراحی اختصاصی سایت را از طراحی سایت وردپرس متمایز می کند. البته همان طور که قبلا عنوان شد پیشنهاد و مشاوره نوع پیاده سازی سایت چه به صورت وردپرس و چه به صورت اختصاصی و ذکر معایب و مزیت های هر کدام با توجه به نوع کسب و کار شما بر عهده استایل نت است اما در نهایت این شما هستید که روش پیاده سازی سایت خود را انتخاب می کنید.

اگر قصد طراحی سایت و آنلاین کردن کسب وکار خود و در نهایت افزایش فروش را دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کل 5
تعداد امتیازات داده شده 2